Napiš mi prosím nějaký komentář, proto jsi přece tady!!

REKLAMY piště jenom SEM !!!

ODPOVĚDI na moje komentáře piště SEM !!!

Kopírujte pouze s odkazem samsung-star-world.blog.cz nebo s ikonkou


!!DŮLEŽITÉ!! Pravidla grafiky!!
Leden 2012

Digitální pusinka a koulovačka

20. ledna 2012 v 16:57 | HuQu

Je to super. I já to mám na blogu- ve volitelném boxu menu!!


Vzor Můj blog:

Líbí se Ti můj blog??

Ano x Ne


Digitální pusinka: TADY (http://pusinka.mena.cz/muck.php?od=HuQu%C2%B4)

Digitální koulovačka: TADY (http://koulovacka.mena.cz/od-HuQu)


Dnes 19. 1. 2012 slaví narozeniny...

19. ledna 2012 v 20:57 | HuQu

Logan Lerman

(20)
Zdroj: osobnosti.cz


DISNEY - Farma R.A.K.

17. ledna 2012 v 15:21 | HuQu |  DISNEY-Farma R.A.K.

Farma R.A.K.

Farma R.A.K. (anglicky A.N.T. Farm) je americký sitcom, který se vysílá od 6. května 2011 na Disney Channel a od 10. prosince 2011 i v České republice. A.N.T. znamená "Advanced Natural Talents". V ČR seriál vysílá Disney Channel, právě běží první série. V USA dovysílávají poslední epizody první série. Dne 30. lisopadu bylo potvrzeno, že Farma R.A.K. se vrátí ve druhé sezóně.

O seriálu

Pro 11letou Chyna Parks je na střední školu trochu brzy! Chyna není jen mimořádně inteligentní, ale má také mimořádný hudební talent. Do programu pro mimořádné talenty (RAK) přichází jako poslední. To je program, kde děti s vysoce rozvinutým talentem mohou přeskočit druhý stupeň základní školy a jít rovnou na střední! Chyna se tak připojuje k 11leté Olive, která je jako lidský počítač s fotografickou pamětí, a k 11letému Fletcherovi, který oplývá uměleckým nadáním. Chyna musí najít své místo a co nejlépe využít svého studia na střední škole, navzdor vlažnému přijetí ze strany některých středoškolských studentů! K nim patří její starší bratr Cameron, který se všemožně snaží, aby nezůstal ve stínu své sestry, a snaživé Lexi, které se nelíbí, že Chyna ohrožuje její postavení! Bez ohledu na skutečnost, že tyto talenti jsou možná nejmenšími studenty ve škole, chtějí mít největší vliv!

Postavy


Hlavní postavy

 • Chyna Parks (China Anne McClain) je hudební génius. V 11 letech umí hrát na více nástrojů, než dokáže většina lidí vyjmenovat, například na kytaru, klavír, housle, trubku, saxofon, flétnu, violoncello, harfu, dudy, lesní roh, theremin, bicí, harmoniku a kastaněty! Je také výbornou zpěvačkou, jejíž silný oduševnělý hlas bere lidem dech. Ničeho se nezalekne a střední školu považuje za vzrušující místo. Bohužel, bude muset své nové přátele vytáhnout z jejich ulit, aby to zažívali s ní!
 • Olive Doyle (Sierra McCormick) je lidský počítač. Díky vizuální paměti si pamatuje vše, co kdy četla, slyšela nebo viděla. Bohužel, existují i takové věci, na které by člověk raději zapomněl! Olive, která něco ví skoro o všem, nad vším přemýšlí až příliš. Raději by se ukryla do bezpečí FARMY RAK, ale její nová kamarádka Chyna to tak nehodlá nechat!
 • Fletcher Quimby (Jake Short) je umělecký talent, nadaný ve všech směrech - malířství, sochařství, kresba, cokoli. Pro něho je však nejkrásnějším uměleckým dílem Chyna! Zamiluje se do ní na první pohled a své city se marně snaží tajit, protože ji zvěčňuje ve všech svých uměleckých dílech!
 • Lexi Reed (Stefanie Scott) je největší rivalkou Chyny na Webster High. Chyna může být vůdkyní RAKu, ale Lexi je královnou školy. Tahle holka je fakt oblíbená a dobře to ví! Je hvězdou v každé školní hře, nebo alespoň byla, dokud nepřišla Chyna!
 • Cameron Parks (Carlon Jeffery) je starší bratr Chyny. Ona je génius, on však nemá žádné zvláštní nadání, musí tedy najít něco, v čem vyniká. Není zrovna nadšen, že jeho malá sestra s ním chodí do školy, a snaží se udržet si odstup. Když však jde do tuhého, Cameron se jí zastane - ačkoli častěji přispěchá na pomoc ona jemu!

Vedlejší role

 • Angus Chestnut (Aedin Mincks) je počítačový génius, který často na svém počítači provozuje nelegální program předělaný na video hry. Je obrovsky zamilovaný do Olivky. Protože tráví skoro veškerý čas u počítáče, tak je docela líný a často si stěžuje, když dělá základní fyzické práce jako například chození mezi třídami. Z toho důvodu jsou všechny třídy pro Farmu R.A.K. v přízemí. Tudiž už nemusí chodit po žádný schodech.
 • Paisley Houndstooth (Allie DeBerry) je nejlepší kamarádka Lexi. Ona je jako Lexi roztleskávačka. Často je zmatená o tom co se děje. Však je jiná než Lexi, protože se často zajímá o jiné lidi. Je sladká, ale tupá. Snadno se nechá napálit. Často se s Lexi hádá i přesto, že jsou nejlepší kamarádky. Má ráda Badgers jak sami zjistíte v díle "Vítej na farmě".
 • Susan Skidmore (Mindy Sterling) je ředitlka školy. Je naprosto přesvědčená, že je krásná a mladá, když se podívá na sebe do zrcadla myslí si, že to není ona. Využívá program R.A.K. jako manufakturu. Říká, že důvod otevření program R.A.K. je, pro ni zneužití jejich nadání pro své potřeby.
 • Darryl Parks (Finesse Mitchell) je Chynin a Cameronův otec. Opravdu miluje svou dceru Chynu. Někdy až směšně zajišťuje její bezpěčnost. Je známí pro své policejní důstojnické "vyznamenání" i když někdy bere svou práci až moc vážně.
 • Gibson (Zach Steel) je poradce, učitel a terapeut Farmy R.A.K. Je prokázáno, že je soucitný, citlivý a poněkud tupý, jakožto vystupuje jako dítě. Líbí se mu, pletení, mahjong a krmení holubů. Nemá rád babičky přítele Boba.
 • Wacky the Wolf (Christian Campos) je maskot mlčenlivý školy. Nikdy se osoba v masce maskota neukázala. Je dobrý kamarát s Chynou, Olivkou a Fletchrem. Wacky jsou práci maskota bere opravdu vážně.
 • Roxanne Parks (Elise Neal) je Chynina a Cameronova máma. Dělá baviče na dětských oslavách. Zatím se objevila jen ve třech epizodách, ale v několika už o ní mluvili. Přestože těžce pracuje, své děti pořád miluje.

Jsem fandou Selenky Gomezové!!!