Napiš mi prosím nějaký komentář, proto jsi přece tady!!

REKLAMY piště jenom SEM !!!

ODPOVĚDI na moje komentáře piště SEM !!!

Kopírujte pouze s odkazem samsung-star-world.blog.cz nebo s ikonkou


!!DŮLEŽITÉ!! Pravidla grafiky!!
Velikonoční nápady - košíček plný vajíček

15. března 2012 v 11:28 | HuQu |  Návody

Budeme potřebovat: tvrdý papír nejlépe A4 a možná i A3, vodové barvy, nůžky, lepidlo, štětce, kelímek s vodou, ubrousky s jakýmkoliv motivem (nejlépe velikonočním)


Papír A4 si rozstříhneme napůl - vodorovně. 1. půlku si vezmeme, 2. ponecháme na později. Dole na pruhu papíru (polovině A4) přehneme malý kousek (asi 1 cm), na něj nekreslíme! Vezmeme si vodovky a libovolnou barvou a natřeme kus papíru. Poté si odstřihneme kus ubrousku a lepidlem nalepíme tak, aby navazoval na barvu. Uděláme jakoby větší mozaiku! Budeme čekat až nám to zaschne!!!
Než nám zaschne barva a lepidlo, doděláme zbytek! Vezmeme si 2.půlku A4 papíru a odstřihneme asi 3 cm široký proužek. Tento proužek si nabarvíme vodovkami- nejlépe tak, aby se to hodilo ke košíčku! Ubrousek již na to nedáváme.Nabarvený 3 cm proužek

Počkáme, až nám zaschne i tento proužek!! "KOŠÍČEK" by měl být už zaschlý. Vezmeme si ho. Nyní si vezmeme buďto A3 papír nebo nový A4 papír (tvrdý). Vezmeme si kružítko nebo uděláme kruh ručně nebo ho obkreslíme. Teď budeme totiž dělat "podsadu". Vezmeme si tedy nový tvrdý papír a přípravu na košíček (nabarvený velký pruh). Pruh stočíme do ruličky a slepíme- malým kouskem na krajích. Při tom dohlédneme na to, aby malá přehnutá část dole na pruhu byla uvnitř- tu zatím nijak nelepíme. Pozdržíme, aby se to pořádně přilepilo. Postavíme se ruličku na nový papír a obkreslíme. Vystříhneme. Přehnutý malý prožek dole ohneme dovnitř a "podsadu" přilepíme zespodu (tak aby malá přehnutá část byla zevnitř košičku).Pokud vám to nejde, přilepte to ZEVNITŘ lepící páskou.

Pruh na ouško už by měl být taky zaschlý. Přilepíme ho tedy taky. Zevnitř. Klidně i lepící páskou!! Dolepíme lepidlem.


A košíček je hotový!!!!!! :DDDDD Máte nějaká vajíčka?? Tak je použijeme! A ještě něco jako trávu, aby vajíčka byla v pohodlí.


A tady je výsledek naší práce: Tak co? Jak se vám to povedlo? Mě takhle:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Click!! Byl(a) jsi....

... CLICK ...

Komentáře

1 Princess Jane / SBéčko :-* / Princess Jane / SBéčko :-* / | Web | 15. března 2012 v 18:46 | Reagovat

MOC PĚKNÝ NÁPAD ;-) JÁ ZROVNA ZE SYNOVCEM A NETEŘÍ TAKY MALUJU NA PAPÍR VELIKONOČNÍ VAJÍČKA :-D DNESKA JSEM NETEŘI NAMALOVALA VELIKONOČNÍHO ZAJÍČKA A JEŠTĚ JSEM HO MUSELA VYSTŘIHNOUT [:tired:] :D .

2 Diamond Girl Diamond Girl | Web | 15. dubna 2012 v 12:53 | Reagovat

ahoj, postúpila si do 4. kola SONC, zháňaj si hlásky http://votre-espace.blog.cz/1204/4-kolo-sonc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Jsem fandou Selenky Gomezové!!!